REKRUTACJA I SELEKCJA PRACOWNIKÓW

Pozyskanie talentów na obecnym rynku pracy jest dużym wyzwaniem dla pracodawców. Rekrutujemy specjalistów stosując metody nowoczesnego headhuntingu oraz niestandardowe podejście do całego procesu.

Profesjonalizm i sukces w postaci pozyskania wartościowych pracowników. Z naszego wsparcia rekrutacyjnego skorzystało już kilkudziesięciu klientów z Polski oraz z zagranicy. Nasza oferta jest satysfakcjonująca zarówno dla dużych i ma-łych firm.

Dla naszych klientów gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy:

  • Brak ryzyka – zasada Success-Fee – Brak opłat wstępnych. Opłata za usługę następuje jedynie w momencie rozpoczęcia pracy przez kandydata rekomendowanego przez Progressus.
  • Brak wyłączności – w zależności od Państwa preferencji możemy współpracować w oparciu o zasadę wyłączności lub mogą korzystać Państwo z kilku źródeł rekrutacji jednocześnie.
  • Bezpieczeństwo – otrzymują Państwo 3 m-czny lub 6 m-czny okres gwarancyjny (jeżeli w okresie 3 lub 6 m-cy od podpisania umowy, nastąpi rozwiązanie umowy z kandydatem, zobowiązujemy się do znalezienia kolejnego pracownika spełniającego kryteria określone w rekrutacji). Okres gwarancji zależy od rodzaju stanowiska.
  • Szybkość i efektywność – pierwszych kandydatów przedstawiamy już w terminie do 10 dni od rozpoczęcia współ-pracy. Maksymalny termin realizacji rekrutacji to 4 tygodnie – w tym terminie przedstawimy Państwu wyselekcjowanych, rekomendowanych Kandydatów, z których będą mogli Państwo wybrać najlepszego pracownika.
  • Atrakcyjne warunki współpracy. Dla klientów, którzy zdecydowali się na stałą współpracę, oferujemy wyjątkowe warunki finansowe.
  • Minimum formalności – szybkie uruchomienie rekrutacji. Nasze działania rozpoczynamy po przesłaniu prostego zlecenia rekrutacyjnego lub rozpoczynamy stałą współ-pracę po podpisaniu przejrzystej umowy o współpracy.
  • Pełna dyskrecja – zarówno dla pracodawców oraz kandydatów uczestniczących w procesie rekrutacyjnym.
  • Korzystamy z własnej bazy kandydatów, która jest systematycznie uaktualniana, a jej zasoby są stale powiększane o nowych kandydatów ze specjalistycznymi kompetencjami.