COACHING

Cele i korzyści coachingu
Coaching jest metodą pracy z ludźmi, w efekcie której odkrywają oni swój potencjał oraz potrafą go w pełni wykorzystać i osiągnąć sukces w życiu zawodowym i poczucie spełnienia w życiu osobistym.

Zakres tematyczny:

  • Life coaching

    Coaching to droga do poznania siebie, swoich wartości, atutów oraz rezerw. To szansa do przeanalizowania swojego życia, swoich wyborów, ról życiowych a także chwila zatrzymania, przed startem w kierunku, który sam wybierzesz.

  • Biznes Coaching

    Coaching biznesowy jest skierowany do kadry zarządzającej, liderów, menedżerów, właścicieli frm oraz wszystkich tych, którzy chcieliby się rozwijać zawodowo i osiągać ponadprzeciętne rezultaty w biznesie.

Coaching biznesowy jest indywidualnym wsparciem lidera w osiąganiu jego celów biznesowych. Stwarza dla niego okazję do lepszego przyjrzenia się swojej sytuacji, poszerzenia perspektywy, a dzięki temu dostrzeżenia nowych możliwości i rozwiązań. W trakcie procesu coachingowego lider uświadamia sobie jakie kompetencje potrzebuje rozwijać oraz jak lepiej korzystać ze swoich naturalnych zdolności, aby osiągać zamierzone rezultaty. Doskonali swoje umiejętności podejmowania trafnych decyzji, radzenia sobie z trudnymi sytuacjami oraz opracowuje skuteczną strategię działania.